Online aukcia

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:05 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:05

v aukcii DARTE

Andy Warhol - Campbell´s

Vyvolávacia cena: 350


Názov diela: Campbell´s
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri ARCHES Edícia 76/100
Značenie: vpravo dole v printe Andy Warhol
Rozmery: 38,3 x 56,3cm

Rozmer diela s rámom: 75,5 x 57 cm
Vyvolávacia cena: 350

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10

v aukcii DARTE

Andy Warhol - Michael Jackson

Vyvolávacia cena: 300


Názov diela: Michael Jackson
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum
Rok: číslované ceruzou vľavo ed. 77 / 125
Značenie: vpravo dole v printe
Rozmery: 55 x 37 cm
Vyvolávacia cena: 300


Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10

v aukcii DARTE

Andy Warhol - Autoportrét Andy Warhol

Vyvolávacia cena: 300


Názov diela: Autoportrét Andy Warhol
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri ARCHES
Edícia 81/ 100
Značenie: vpravo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 57 x 37 cm , dielo je rámované ( rozmer s rámom 75 x 57 cm )
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Vyvolávacia cena: 300


Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10

v aukcii DARTE

Andy Warhol - Superman

Vyvolávacia cena: 450


Názov diela: Superman

Názov diela: Superman
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum Edícia 180/2400
Značenie: vpravo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 60 x 60 cm
Rozmery diela s rámom: 75,5 x 75,5 cm
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
Vyvolávacia cena: 450


Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10

v aukcii DARTE

Andy Warhol - Sediaci býk

Aktuálna cena: 450


Názov diela: Sediaci býk
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum Edícia 131/2400
Značenie: vľavo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 60 x 60 cm
Rozmery diela s rámom: 79,5 x 79,5 cm

K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation

Aktuálna cena: 450

Nové
Aktuálny dražiteľ
ID 31348
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30

v aukcii DARTE

Vjačeslav Opanasovič Prichoďko - Žena

Vyvolávacia cena: 500


Názov diela: Žena
Technika: olej na sololite
Rok: 1987
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 37 x 26,5 cm
Vyvolávacia cena: 500

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30

v aukcii DARTE

Ladislav Mednyánszky - Muž s fajkou

Vyvolávacia cena: 500


Názov diela: Muž s fajkou
Technika: perokresba
Značenie: vpravo
Rozmery: 13,5 x 6 cm
Vyvolávacia cena: 500

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30

v aukcii DARTE

Jozef Teodor Mousson - Žena so šatkou

Aktuálna cena: 800


Názov diela: Žena so šatkou
Technika: kresba uhľom na papieri
Rok: 1910
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 63 x 40 cm

Dielo pochádza zo súkromnej zbierky 120 diel Jozefa Teodora Moussona, ktorú získalo múzeum Anny Lesznai. Všetky diela vytvoril umelec v rokoch 1910 - 1919, kedy pracoval ako učiteľ kreslenia na meštianskej škole v Michalovciach. ( foto 3,4,5 - dobové fotografie z Moussonových školských aktivít ).
Aktuálna cena: 800

Nové
Aktuálny dražiteľ
ID 27615
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00

v aukcii DARTE

Pablo Picasso - Buffon

Vyvolávacia cena: 350


Názov diela: Buffon
Technika: grafický list, litografia
Rozmery: 25,5 x 35,5 cm
Značenie: datovanie vpravo hore

Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Vyvolávacia cena: 350

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00

v aukcii DARTE

Pablo Picasso - Korida

Vyvolávacia cena: 350


Názov diela: Korida
Technika: grafický list, farebná litografia
Rozmery: 25,5 x 35,5 cm
Značenie: datovanie vpravo dole

Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Vyvolávacia cena: 350

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00

v aukcii DARTE

Pablo Picasso - Krasojazdkyňa

Aktuálna cena: 350


Názov diela: Krasojazdkyňa
Technika: grafický list, farebná litografia
Rozmery: 35,5 x 25,5 cm
Značenie: datovanie vpravo dole

Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Aktuálna cena: 350

Nové
Aktuálny dražiteľ
ID 31348
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00

Predané v aukcii DARTE

Milan Mihaľko - Vianočné pastorále

Aktuálna cena: 150


Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150


Aktuálny dražiteľ
ID 32188
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00

Predané v aukcii DARTE

Milan Mihaľko - Vianočné pastorále

Aktuálna cena: 150


Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150


Aktuálny dražiteľ
ID 32188
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20

Predané v aukcii DARTE

Banksy - Control

Aktuálna cena: 350


Názov diela: Control
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, ed.č. 2 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , vľavo číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
K dielu je dodaný certifikát ( viď. foto )

Pozn.: Banksy rád šokuje umelecký svet, ktorého normy porušuje napokon už len svojou anonymitou. V októbri 2018 prekvapil účastníkov aukcie v londýnskej galérii Sotheby's nevídaným „subverzným prvkom“. Do predaja išlo graffiti, ktoré Banksy nasprejoval na plátno v roku 2006 a nazval ho Girl With Red Balloon (Dievča s červeným balónikom - pôvodné graffiti je už z roku 2002). V masívnom ozdobnom ráme. Dielo predával súkromný majiteľ a mohol s nadšením sledovať, ako sa cena po rýchlej dražbe vyšplhala až na 860-tisíc libier. Doteraz najvyššia čiastka, ktorú niekto za jedno Banksyho dielo zaplatil. Správa dňa však bola iná. Niekoľko sekúnd potom, čo zjavne spokojný licitátor priklepol obraz novému majiteľovi, sa miestnosťou rozľahol zvuk podobný pípaniu cúvajúceho auta. Okamžite s tým sa pohlo plátno obrazu smerom dole. Najprv sa skoro zdalo, že len papier vyšiel z plátna, ale zvuk skartovačky napovedal, aký osud plátno skutočne stretol. Von z rámu vyšli úhľadné rovnobežné prúžky. Skartácia sa zastavila krátko za polovicou .
Aktuálna cena: 350


Aktuálny dražiteľ
ID 33864
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20

Predané v aukcii DARTE

Wassily Kandinsky - Kompozícia

Aktuálna cena: 250


Názov diela: Kompozícia
Technika: farebná ofsetová litografia
Edícia : 82 / 300
Značenie: vpravo dole
V ľavom rohu dole slepotlač - certifikácia Kandinskij ( viď. foto )
Rozmery: 36 x 26 cm
Rozmery s rámom : 54 x 44 cm )
K dielu je dodaný certifikát ( viď. fofo 3 )
Aktuálna cena: 250


Aktuálny dražiteľ
ID 31695
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55

Predané v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - Limba

Aktuálna cena: 60


Názov diela: Limba
Technika: olej na plátne, dublované na kartóne
Rok: 1987
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 31,5 x 10 cm
Aktuálna cena: 60


Aktuálny dražiteľ
ID 15591