Súbory cookies používame na zabezpečenie správneho a spoľahlivého fungovania našej stránky. Ďalej ich používame na prispôsobenie užívateľského prostredia a analýzu návštevnosti.
Informácie o používaní stránky zdieľame s našimi analytickými partnermi. Tieto údaje sú uchovávané a spracovávané spôsobom, ako je to uvedené v dokumente „Informácie o spracovaní cookies“.
Vyjadrite svoj súhlas so spracovaním osobných údajov prostredníctvom súborov cookies použitím zobrazených tlačidiel. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať.
Online aukcia
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:05
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 350 €
Názov diela: Campbell´s
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri ARCHES Edícia 76/100
Značenie: vpravo dole v printe Andy Warhol
Rozmery: 38,3 x 56,3cm
Rozmer diela s rámom: 75,5 x 57 cm
Vyvolávacia cena: 350 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 300 €
Názov diela: Michael Jackson
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum
Rok: číslované ceruzou vľavo ed. 77 / 125
Značenie: vpravo dole v printe
Rozmery: 55 x 37 cm
Vyvolávacia cena: 300 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10
v aukcii DARTEAndy Warhol - Autoportrét Andy Warhol
Vyvolávacia cena: 300 €
Názov diela: Autoportrét Andy Warhol
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri ARCHES
Edícia 81/ 100
Značenie: vpravo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 57 x 37 cm , dielo je rámované ( rozmer s rámom 75 x 57 cm )
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Vyvolávacia cena: 300 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 450 €
Názov diela: Superman
Názov diela: Superman
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum Edícia 180/2400
Značenie: vpravo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 60 x 60 cm
Rozmery diela s rámom: 75,5 x 75,5 cm
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
Vyvolávacia cena: 450 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:10
v aukcii DARTEAktuálna cena: 450 €
Názov diela: Sediaci býk
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum Edícia 131/2400
Značenie: vľavo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 60 x 60 cm
Rozmery diela s rámom: 79,5 x 79,5 cm
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
Aktuálna cena: 450 €
ID 31348
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30
v aukcii DARTEVjačeslav Opanasovič Prichoďko - Žena
Vyvolávacia cena: 500 €
Názov diela: Žena
Technika: olej na sololite
Rok: 1987
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 37 x 26,5 cm
Vyvolávacia cena: 500 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30
v aukcii DARTELadislav Mednyánszky - Muž s fajkou
Vyvolávacia cena: 500 €
Názov diela: Muž s fajkou
Technika: perokresba
Značenie: vpravo
Rozmery: 13,5 x 6 cm
Vyvolávacia cena: 500 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:05:30
v aukcii DARTEJozef Teodor Mousson - Žena so šatkou
Aktuálna cena: 800 €
Názov diela: Žena so šatkou
Technika: kresba uhľom na papieri
Rok: 1910
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 63 x 40 cm
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky 120 diel Jozefa Teodora Moussona, ktorú získalo múzeum Anny Lesznai. Všetky diela vytvoril umelec v rokoch 1910 - 1919, kedy pracoval ako učiteľ kreslenia na meštianskej škole v Michalovciach. ( foto 3,4,5 - dobové fotografie z Moussonových školských aktivít ).
Aktuálna cena: 800 €
ID 27615
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 350 €
Názov diela: Buffon
Technika: grafický list, litografia
Rozmery: 25,5 x 35,5 cm
Značenie: datovanie vpravo hore
Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Vyvolávacia cena: 350 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 350 €
Názov diela: Korida
Technika: grafický list, farebná litografia
Rozmery: 25,5 x 35,5 cm
Značenie: datovanie vpravo dole
Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Vyvolávacia cena: 350 €
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:10:00
v aukcii DARTEAktuálna cena: 350 €
Názov diela: Krasojazdkyňa
Technika: grafický list, farebná litografia
Rozmery: 35,5 x 25,5 cm
Značenie: datovanie vpravo dole
Dielo pochádza zo známej kolekcie diel Pabla Picassa TOROS Y TOREROS .
Aktuálna cena: 350 €
ID 31348
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00
Predané v aukcii DARTEMilan Mihaľko - Vianočné pastorále
Aktuálna cena: 150 €
Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150 €
ID 32188
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00
Predané v aukcii DARTEMilan Mihaľko - Vianočné pastorále
Aktuálna cena: 150 €
Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150 €
ID 32188
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 350 €
Názov diela: Control
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, ed.č. 2 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , vľavo číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
K dielu je dodaný certifikát ( viď. foto )
Pozn.: Banksy rád šokuje umelecký svet, ktorého normy porušuje napokon už len svojou anonymitou. V októbri 2018 prekvapil účastníkov aukcie v londýnskej galérii Sotheby's nevídaným „subverzným prvkom“. Do predaja išlo graffiti, ktoré Banksy nasprejoval na plátno v roku 2006 a nazval ho Girl With Red Balloon (Dievča s červeným balónikom - pôvodné graffiti je už z roku 2002). V masívnom ozdobnom ráme. Dielo predával súkromný majiteľ a mohol s nadšením sledovať, ako sa cena po rýchlej dražbe vyšplhala až na 860-tisíc libier. Doteraz najvyššia čiastka, ktorú niekto za jedno Banksyho dielo zaplatil. Správa dňa však bola iná. Niekoľko sekúnd potom, čo zjavne spokojný licitátor priklepol obraz novému majiteľovi, sa miestnosťou rozľahol zvuk podobný pípaniu cúvajúceho auta. Okamžite s tým sa pohlo plátno obrazu smerom dole. Najprv sa skoro zdalo, že len papier vyšiel z plátna, ale zvuk skartovačky napovedal, aký osud plátno skutočne stretol. Von z rámu vyšli úhľadné rovnobežné prúžky. Skartácia sa zastavila krátko za polovicou .
Aktuálna cena: 350 €
ID 33864
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20
Predané v aukcii DARTEWassily Kandinsky - Kompozícia
Aktuálna cena: 250 €
Názov diela: Kompozícia
Technika: farebná ofsetová litografia
Edícia : 82 / 300
Značenie: vpravo dole
V ľavom rohu dole slepotlač - certifikácia Kandinskij ( viď. foto )
Rozmery: 36 x 26 cm
Rozmery s rámom : 54 x 44 cm )
K dielu je dodaný certifikát ( viď. fofo 3 )
Aktuálna cena: 250 €
ID 31695
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 60 €
Názov diela: Limba
Technika: olej na plátne, dublované na kartóne
Rok: 1987
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 31,5 x 10 cm
Aktuálna cena: 60 €
ID 15591