Online aukcia

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Miroslav Kudzia - Rozbúrené more

Vyvolávacia cena: 120


Názov diela: Rozbúrené more
Technika: olej na sololite
Rok: 2014
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 51 x 64,5 cm
Vyvolávacia cena: 120

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Vytalij Lyba - Drevený kostolík

Vyvolávacia cena: 200


Názov diela: Drevený kostolík
Technika: olej na sololite
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 61 x 81 cm
Vyvolávacia cena: 200

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Martina Mikšovská - Abstrakcia

Vyvolávacia cena: 260


Názov diela: Abstrakcia
Technika: olej na plátne
Rok: 2023
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 90 x 70 cm
Vyvolávacia cena: 260

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Adalbert Alexandrovič Marton - Pri zvážaní dreva

Vyvolávacia cena: 450


Názov diela: Pri zvážaní dreva
Technika: olej na plátne
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 69,5 x 89 cm
Vyvolávacia cena: 450

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Neidentifikovaný autor - Krajina

Vyvolávacia cena: 250


Názov diela: Krajina
Technika: olej na plátne
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 53 x 73 cm

Dielo je rámované. Rozmery diela s rámom: 62,5 x 82 cm.
Vyvolávacia cena: 250

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Jaroslav Štepán - Prístav v Jadrane

Vyvolávacia cena: 80


Názov diela: Prístav v Jadrane
Technika: olej na kartóne
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 33 x 51 cm
Vyvolávacia cena: 80

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Maciej Syrek - Zamyslený

Vyvolávacia cena: 790


Názov diela: Zamyslený
Technika: bronz
Značenie: vzadu
Rozmery: v- 44,5 cm s podstavcom
Vyvolávacia cena: 790

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Maciej Syrek - Dvaja

Vyvolávacia cena: 900


Názov diela: Dvaja
Technika: bronz
Značenie: vzadu
Rozmery: v 52 cm s podstavcom
Vyvolávacia cena: 900

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Viktória Szmutková-Tomášiková - Krajina

Vyvolávacia cena: 250


Názov diela: Krajina
Technika: olej na sololite
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 59 x 58,5 cm
Vyvolávacia cena: 250

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Neidentifikovaný autor - Baletka

Vyvolávacia cena: 280


Názov diela: Baletka
Technika: olej na plátne
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 80 x 59,5 cm
Vyvolávacia cena: 280

Nové
Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00

v aukcii DARTE

Sergeyi Galayi - Tančiaci

Vyvolávacia cena: 100


Názov diela: Tančiaci
Technika: olej na plátne
Rok: 2015
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 49 x 29 cm
Vyvolávacia cena: 100

Nové
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55

Predané v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - Limba

Aktuálna cena: 60


Názov diela: Limba
Technika: olej na plátne, dublované na kartóne
Rok: 1987
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 31,5 x 10 cm
Aktuálna cena: 60


Aktuálny dražiteľ
ID 15591
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20

Predané v aukcii DARTE

Banksy - Control

Aktuálna cena: 350


Názov diela: Control
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, ed.č. 2 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , vľavo číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
K dielu je dodaný certifikát ( viď. foto )

Pozn.: Banksy rád šokuje umelecký svet, ktorého normy porušuje napokon už len svojou anonymitou. V októbri 2018 prekvapil účastníkov aukcie v londýnskej galérii Sotheby's nevídaným „subverzným prvkom“. Do predaja išlo graffiti, ktoré Banksy nasprejoval na plátno v roku 2006 a nazval ho Girl With Red Balloon (Dievča s červeným balónikom - pôvodné graffiti je už z roku 2002). V masívnom ozdobnom ráme. Dielo predával súkromný majiteľ a mohol s nadšením sledovať, ako sa cena po rýchlej dražbe vyšplhala až na 860-tisíc libier. Doteraz najvyššia čiastka, ktorú niekto za jedno Banksyho dielo zaplatil. Správa dňa však bola iná. Niekoľko sekúnd potom, čo zjavne spokojný licitátor priklepol obraz novému majiteľovi, sa miestnosťou rozľahol zvuk podobný pípaniu cúvajúceho auta. Okamžite s tým sa pohlo plátno obrazu smerom dole. Najprv sa skoro zdalo, že len papier vyšiel z plátna, ale zvuk skartovačky napovedal, aký osud plátno skutočne stretol. Von z rámu vyšli úhľadné rovnobežné prúžky. Skartácia sa zastavila krátko za polovicou .
Aktuálna cena: 350


Aktuálny dražiteľ
ID 33864
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20

Predané v aukcii DARTE

Wassily Kandinsky - Kompozícia

Aktuálna cena: 250


Názov diela: Kompozícia
Technika: farebná ofsetová litografia
Edícia : 82 / 300
Značenie: vpravo dole
V ľavom rohu dole slepotlač - certifikácia Kandinskij ( viď. foto )
Rozmery: 36 x 26 cm
Rozmery s rámom : 54 x 44 cm )
K dielu je dodaný certifikát ( viď. fofo 3 )
Aktuálna cena: 250


Aktuálny dražiteľ
ID 31695
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00

Predané v aukcii DARTE

Milan Mihaľko - Vianočné pastorále

Aktuálna cena: 150


Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150


Aktuálny dražiteľ
ID 32188
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00

Predané v aukcii DARTE

Milan Mihaľko - Vianočné pastorále

Aktuálna cena: 150


Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150


Aktuálny dražiteľ
ID 32188