Koniec aukcie: 16.05.2024 20:00:00
v aukcii DARTEMiroslav Kudzia - Rozbúrené more
Vyvolávacia cena: 120 €
Názov diela: Rozbúrené more
Technika: olej na sololite
Rok: 2014
Rozmery: 51 x 64,5 cm
Vyvolávacia cena: 120 €
v aukcii DARTEVytalij Lyba - Drevený kostolík
Vyvolávacia cena: 200 €
Názov diela: Drevený kostolík
Technika: olej na sololite
Rozmery: 61 x 81 cm
Vyvolávacia cena: 200 €
v aukcii DARTEMartina Mikšovská - Abstrakcia
Vyvolávacia cena: 260 €
Názov diela: Abstrakcia
Technika: olej na plátne
Rok: 2023
Rozmery: 90 x 70 cm
Vyvolávacia cena: 260 €
v aukcii DARTEAdalbert Alexandrovič Marton - Pri zvážaní dreva
Vyvolávacia cena: 450 €
Názov diela: Pri zvážaní dreva
Technika: olej na plátne
Rozmery: 69,5 x 89 cm
Vyvolávacia cena: 450 €
v aukcii DARTENeidentifikovaný autor - Krajina
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Krajina
Technika: olej na plátne
Rozmery: 53 x 73 cm
Dielo je rámované. Rozmery diela s rámom: 62,5 x 82 cm.
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTEJaroslav Štepán - Prístav v Jadrane
Vyvolávacia cena: 80 €
Názov diela: Prístav v Jadrane
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 33 x 51 cm
Vyvolávacia cena: 80 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 790 €
Názov diela: Zamyslený
Technika: bronz
Značenie: vzadu
Rozmery: v- 44,5 cm s podstavcom
Vyvolávacia cena: 790 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 900 €
Názov diela: Dvaja
Technika: bronz
Značenie: vzadu
Rozmery: v 52 cm s podstavcom
Vyvolávacia cena: 900 €
v aukcii DARTEViktória Szmutková-Tomášiková - Krajina
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Krajina
Technika: olej na sololite
Rozmery: 59 x 58,5 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTENeidentifikovaný autor - Baletka
Vyvolávacia cena: 280 €
Názov diela: Baletka
Technika: olej na plátne
Rozmery: 80 x 59,5 cm
Vyvolávacia cena: 280 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 100 €
Názov diela: Tančiaci
Technika: olej na plátne
Rok: 2015
Rozmery: 49 x 29 cm
Vyvolávacia cena: 100 €
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:55
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 60 €
Názov diela: Limba
Technika: olej na plátne, dublované na kartóne
Rok: 1987
Rozmery: 31,5 x 10 cm
Aktuálna cena: 60 €
ID 15591
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 350 €
Názov diela: Control
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, ed.č. 2 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , vľavo číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
K dielu je dodaný certifikát ( viď. foto )
Pozn.: Banksy rád šokuje umelecký svet, ktorého normy porušuje napokon už len svojou anonymitou. V októbri 2018 prekvapil účastníkov aukcie v londýnskej galérii Sotheby's nevídaným „subverzným prvkom“. Do predaja išlo graffiti, ktoré Banksy nasprejoval na plátno v roku 2006 a nazval ho Girl With Red Balloon (Dievča s červeným balónikom - pôvodné graffiti je už z roku 2002). V masívnom ozdobnom ráme. Dielo predával súkromný majiteľ a mohol s nadšením sledovať, ako sa cena po rýchlej dražbe vyšplhala až na 860-tisíc libier. Doteraz najvyššia čiastka, ktorú niekto za jedno Banksyho dielo zaplatil. Správa dňa však bola iná. Niekoľko sekúnd potom, čo zjavne spokojný licitátor priklepol obraz novému majiteľovi, sa miestnosťou rozľahol zvuk podobný pípaniu cúvajúceho auta. Okamžite s tým sa pohlo plátno obrazu smerom dole. Najprv sa skoro zdalo, že len papier vyšiel z plátna, ale zvuk skartovačky napovedal, aký osud plátno skutočne stretol. Von z rámu vyšli úhľadné rovnobežné prúžky. Skartácia sa zastavila krátko za polovicou .
Aktuálna cena: 350 €
ID 33864
Predané v aukcii DARTEWassily Kandinsky - Kompozícia
Aktuálna cena: 250 €
Názov diela: Kompozícia
Technika: farebná ofsetová litografia
Edícia : 82 / 300
V ľavom rohu dole slepotlač - certifikácia Kandinskij ( viď. foto )
Rozmery: 36 x 26 cm
Rozmery s rámom : 54 x 44 cm )
K dielu je dodaný certifikát ( viď. fofo 3 )
Aktuálna cena: 250 €
ID 31695
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00
Predané v aukcii DARTEMilan Mihaľko - Vianočné pastorále
Aktuálna cena: 150 €
Názov diela: Vianočné pastorále
Technika: kombinovaná technika na kartóne
Rok: 1997
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150 €
ID 32188
Aktuálna cena: 150 €
Rok: 1997
Rozmery: 21 x 18 cm
Aktuálna cena: 150 €
ID 32188